66. Klanicková Zdeňka *1946
olej na sololitu, Ještěři, sig. LD. rozměr 53,5 x 71,5 cm, rámováno 59,5 x 77 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč