197. Pohled na vesnici
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 57 cm, výška: 34 cm, rámování: 43 x 66 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč