61. Vysočina
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 29 cm, výška: 15 cm, rámování: 26 x 40 cm
Konec dražby: 28.01.2020 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč