73. Zimní planina
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 20 cm, výška: 10 cm, rámování: 17 x 27 cm
Konec dražby: 19.07.2021 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč