Cottin, Podzimní Provence

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 24 cm, výška: 19 cm, rámování: 34 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč