67. Halasz - Ženy u studny
Signováno vlevo dole, rámováno ve zdobeném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 37,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 63 x 53,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč