67. Interier
paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 21,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 52 x 42 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč