Řetězová ulička
Autor: Josef Matička
(1893 Praha - 1976 Budislav)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1955
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 34 cm
Konec dražby: 05.02.2024 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč