67. Kvetoucí alej
nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 54 cm, rámování: 68 x 88 cm
Konec dražby: 14.06.2021 19:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč