Pohled do krajiny

Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1948
Šířka: 18,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 20 x 25 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč