67. Sadovský František 1909-1992
olej na kartonu,rozměr 21,5 x 41,5cm, zaskleno rámováno 37 x 55 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč