67. Štika Karel (1898-1975)
kresba na kartonu, V kajutě, signováno, datováno 25.04.1926, 28x43cm, rám 33,5x49cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč