Těžká rána osudu, Mnichov
Autor: August Wilhelm Dieffenbacher
(1858 Mannheimu - 1940 Mnichov, Německo)
signováno vlevo dole, místopisný popis a název na reverzu
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 69 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč