284. Zimní krajina
Autor: Pierre Papillaud
(20.století Francie)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 58 cm
Konec dražby: 28.07.2019 17:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč