10. Domy
Autor: Alice Dannenberg
(1861 Jelgava (Lotyšsko) - 1948 Châtillon, Francie)
pochází z pozůstalosti autorky
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 44 cm, rámování: 51 x 43 cm
Konec dražby: 31.07.2018 19:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč