95. Květiny ve váze
Autor: Edith Desseaux
(1889 - 1997)
Signováno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton, datace: 1976
Šířka: 43 cm, výška: 54 cm, rámování: 72,5 x 61,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč