68. Albich Milan 1925-2000

Pohled ze zahrady na dům, akvarel na papíru, signováno a datováno VD, 1982, paspartováno, zaskleno, rozměr 47 x 32 cm, rámováno 72 x 55,5 cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč