68. M. Chytrá - Domácí zátiší
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1960-72
Šířka: 95 cm, výška: 66 cm, rámování: 77 x 110 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč