1. Kytice a dětská hlavička
Autor: Grigorij Musatov
(1899 Buzuluk - 1941 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 12.06.2018 19:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč