46. V lese
Autor: Grigorij Musatov
(1899 Buzuluk - 1941 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1924?
Šířka: 31 cm, výška: 22 cm, rámování: 38 x 47 cm
Konec dražby: 12.09.2022 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč