218. Kytice
Autor: Antonín Bukolský
(1899 Praha - ?)
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46,5 cm, výška: 67 cm, rámování: 88 x 67 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč