43. Kozák
Autor: Antonín Bukolský
(1899 Praha - ?)
autorství přisouzeno, původní blondel rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 41 cm, rámování: 61 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2019 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč