270. Zlatá ulička
Autor: Josef Meyer
(1895 - 1952)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 19 cm, rámování: 46,5 x 36,5 cm
Konec dražby: 14.06.2021 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč