69. Hora Václav *1902
olej na překližce, krajina s kostelíkem, rozměr 33 x 45,5cm, rámováno 49 x 62 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč