Kytice

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 26 cm, výška: 50 cm, rámování: 76 x 45,5 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč