69. Růže
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 32 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:45 SELČ
Dosažená cena: 801 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (5)
částka | příhoz |