69. Ženíšek Bedřich (1872-1930)
olej na dřevě, Plachetnice, 14x24cm, rámováno 42,5x32,5cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč