Jižní Francie

Autor: Bernard Dufour
(1922 Paříž (Francie) - 2016 Foissac (Francie))

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 36 cm, rámování: 42 x 51 cm - rám poškozen

Konec dražby: 10.02.2020 19:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč