16. Budapeštský boulevard
Autor: Antal Berkes
(1874 Budapešť - 1938 Budapešť)
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 60 x 70 cm
Konec dražby: 11.06.2018 19:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 10 000 Kč