Jadran - XL Formát

Autor: Josef Písecký
(1878 Kroměříž - 1954 Praha)

signováno vlevo dole, konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, ranná práce kol. roku 1912. Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 100 cm, rámování: 118 x 138 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč