7. Abstrakce
nesignováno
Šířka: 18,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 23.06.2022 19:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč