7. Beneš - Zátiší s konvicí
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1943
Šířka: 22,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 32 x 38
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč