119. Raněný
Autor: František Václav Süsser
(1890 Vídeň - 1956 Brno)
volný list, signováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 43,5 cm, výška: 36,5 cm
Konec dražby: 13.05.2024 20:39 SELČ
Zbývá: 10d 10h 56m 40s
Vyvolávací cena: 400 Kč