7. Horská krajina
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 20 cm, výška: 24 cm, rámování: 35 x 31 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.01.2023 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč