7. Janeček Pardubský Alois (1894-1974)
Samota - pastel na kartonu, signováno PD Janeček Pardubský, rozměr malby 22,5 x 22,5 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč