Kalvarie

dřevořezba zlacená na dřevěném černém podstavci. Přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ
Technika: dřevořezba, materiál: dřevo
Výška: 70 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.09.2020 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč