7. Mayer Josef 1895-1952
barevná litografie na papíře, Sedící stařec, sig. PD, tisková plocha 11,5 x 8,5 cm, rámováno 34 x 26,5 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 280 Kč