7. Párová zrcadla
řezbovaný a zlacený rám
Šířka: 33 cm, výška: 85 cm, hloubka: 3 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč