7. Röhling Vladislav 1878 - 1951
lept na papíře, Kostel sv. Mikuláše, 18/100, sign. PD tužkou, v kameni LD s razítkem, tisková plocha 23x33cm, rámováno 26x37cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč