7. Zátiší s pivoňkami

signováno vlevo dole, plátno volně
Technika: olej na plátně, datace: 1920
Šířka: 70 cm, výška: 83 cm, rámování: volné plátno
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.03.2024 20:03 SEČ

Zbývá: 11d 7h 48m 53s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč