70. Bílkovský František 1909-1998
barevná litografie, kostely, poškozeno, rozměr 16 x 40 cm, pasparta, rámováno 33,5 x 56,5 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč