106. Pražský most
Autor: Jiří Chadima
(1923 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 19 cm, rámování: 32 x 58 cm
Konec dražby: 10.12.2018 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč