8. Srdcová dáma
Autor: Richard Lindner
(1901 Hamburk, Německo - 1978 New York, USA)
signováno v kameni vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 31 cm, rámování: 54 x 45
Konec dražby: 11.06.2018 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč