160. Srdcová dáma
Autor: Richard Lindner
(1901 Hamburk, Německo - 1978 New York, USA)
datováno a signováno na reversu včetně XXe Siecle no. 42, signováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1974
Šířka: 23 cm, výška: 30 cm, rámování: 42 x 35 cm
Konec dražby: 12.09.2022 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč