Srdcová dáma

Autor: Richard Lindner
(1901 Hamburk, Německo - 1978 New York, USA)

Na reversu štítek s popiskem a datováním, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1974
Šířka: 24 cm, výška: 31 cm, rámování: 40,5 x 34,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč