83. Kameny na cestě
Autor: Rudolf Faltus
(1884 - 1947)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 39,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 63 x 52 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč