55. Hradčany
Autor: Jaromír Hauptmann Sedláček
(1899 Praha - ?)
Signováno vpravo dole pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Šířka: 12,5 cm, výška: 8 cm, rámování: 18,5 x 24,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.02.2023 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč