71. Nečitelná signatura
Akvarel na kartonu, Brno, paspartováno, rozměr 40 x 52,5 cm rámováno 54,5 x 66,5 cm, sign PD
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč