69. Cesta
Autor: Václav Tuháček
(1905 Praha)
signováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 28,5 x 38 cm
Konec dražby: 25.09.2018 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč