69. Cesta

Autor: Václav Tuháček
(1905 Praha)

signováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 28,5 x 38 cm

Konec dražby: 25.09.2018 19:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč