48. Ženský Akt
Autor: Jan Fischer
(1907 Praha - 1960)
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 53 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 77 x 63 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč